Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna oraz poradnictwo obywatelskie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość

UWAGA!!!

Na okres od dnia 11 marca 2020r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim odwołuje dyżury bezpośrednie nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Aleksandrowskiego.

Komunikat w związku zagrożeniem koronawirusem

 W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19, o których mowa w art. 1 i 2 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374), Ministerstwo Sprawiedliwości informuje o konieczności podjęcia działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wykonawcom i osobom korzystającym z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Starosta Aleksandrowski informuje, że organizuje możliwość udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (tj. telefon, e-mail, Skype, itp.).

Udzielenie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego będzie prowadzone w niżej podanych dniach i godzinach poprzez porozumiewanie się na odległość :

Dzień dyżuru Godzina Osoba udzielająca porad
Poniedziałek 11.00 – 15.00 Martyna Ostrowieńska–Ilnicka – radca prawny
Wtorek 8.00 – 12.00 Martyna Ostrowieńska-Ilnicka – radca prawny
Środa 12.00 – 16.00 Aleksandra Lubowicka – radca prawny/doradca obywatelski
Czwartek 8.00 – 12.00 Aleksandra Lubowicka – radca prawny/doradca obywatelski
Piątek 15.00 – 19.00 Karolina Sokołowska – radca prawny

Poniżej podajemy dane kontaktowe do osób udzielających porad :

  1. Aleksandra Lubowicka – 602-607-664 – lubowicka[at]gmail[dot]com
  2. Martyna Ostrowieńska-Ilnicka – 793-777-983 – martyna_ostrowienska[at]onet[dot]pl
  3. Karolina Sokołowska – 537-233-391

Starosta Aleksandrowski
(-) Lidia Zwierzchowska

1. Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia w 2020 roku na terenie Powiatu Aleksandrowskiego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej.

2. Ogłoszenie naboru na członka komisji konkursowej do spraw wyboru oferty w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia w roku 2020 na terenie Powiatu Aleksandrowskiego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej.

3. Uchwała Nr 121/2019 Zarządu Powiatu Aleksandrowskiego z dnia 11 grudnia 2019r. w sprawie: rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia w 2020 roku na terenie Powiatu Aleksandrowskiego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>